Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy podczas rytuału muszę coś robić?

Każdy rytuał miłosny wykonuję samodzielnie.

Jak mam się zachować podczas rytuału oraz w czasie oczekiwania na efekty?

W tym czasie proponuję zająć się obowiązkami życia codziennego oraz skupić uwagę na tym, co lubisz robić. Staraj się nie myśleć zbytnio o rytuały, gdyż powoduje to niepotrzebne nerwy.

Po jakim czasie powinny pojawić się zmiany?

Każdy przypadek jest inny i tak naprawdę trudno określić dokładny okres, po którym powinny pojawić się efekty. Z doświadczenia wiem, że zmiany powinny nastąpić do mniej więcej miesiąca od zakończenia przeze mnie rytuału.

Czy spętanie miłosne to najsilniejszy rytuał?

Wbrew powszechnym opiniom, spętanie miłosne wcale nie musi okazać się najlepszym rozwiązaniem. Wpływ na to ma wiele czynników, które zawsze analizuję przed zaproponowaniem rozwiązania.

Czy rytuały miłosne są bezpieczne?

Wśród rytuałów miłosnych możemy rozróżnić te oparte na białej oraz czarnej magii. Te pierwsze nie powinny budzić żadnych obaw, gdyż nie wywołują efektów ubocznych. Inaczej sprawa wygląda w przypadku spętania, gdzie z czasem mogą pojawić się przykre konsekwencje.

Czy pomaga Pan w doborze odpowiedniego rytuału?

Zawsze przed zaproponowaniem odpowiedniego rytuału robię rozkład w celu zbadania sytuacji. Pozwala mi to na dobranie optymalnej pomocy dla każdego przypadku.

Kliknij, aby ocenić
[Ilosć ocen: 0 Ocena łączna: 0]